Ürününüz medikal ve cerrahi maske midir?

Hayır, ürünümüz medikal ve cerrahi maske değildir. Genel kullanım içindir. Koruyuculuk oranını yükseltmek için cerrahi maske ile birlikte kullanınız.

Maskeniz virüsten korur mu?

Hayır, virüsten korumaz. Dünya üzerinde şu ana kadar virüsten %100 koruma sağlayan maske ürünü bulunmuyor. Maskede en etkili ürün olan N95 maskesi dahi %100 koruma sağlayamıyor. Maske çeşitleri ve grupları içinde koruma durumları oranlarla açıklanıyor. Güvenliğiniz ve korunmanız için temastan kaçının, sosyal mesafeyi koruyun ve evde kalın. Devlet kurumlarının uyarılarını dinleyin ve tedbirli olun. Ancak bu sayede korunmuş olabilirsiniz.

Ürünün fiyatı nedir?

Ürünümüzün 1 adet fiyatı 7TL‘ dir.

Nasıl satın alabilirim?

Seçtiğiniz ürünlerinizi sepete ekledikten sonra sepeti görüntüle ekranına gelin ardından sepetinizi kontrol ettikten sonra ödeme butonuna basın.

Ürünlerinizin teslimatı için gerekli olan iletişim bilgilerini eksiksiz girdikten sonra ödemek istediğiniz yöntemi Havale/EFT, Kredi Kartı, Kapıda Ödeme (Nakit) ile siparişlerinizi tamamlayınız.

Kargo ücreti var mı?

Evet, kargo ücretlidir. Kargo ücreti 11.5TL‘ dir.

Kapıda ödeme imkanı var mı?

Evet, kapıda ödeme seçeneğimiz var. 6TL ücret farkı ile kapıda ödeme seçeneğiyle ürünümüzü satın alabilirsiniz.

Çocuk maskelerinde yaş aralığı var mı?

Evet, var. Ürünümüz 4-8 yaş arası çocuklarda sorunsuz bir şekilde kullanılıyor.

Hangi kargo ile çalışıyorsunuz?

Satın aldığınız ürünleriniz anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması ile teslim edilir.

Ürünümü ne zaman teslim alabilirim?

Satın almış olduğunuz ürünleriniz en geç 1 hafta içinde teslim edilir.

Ürün iadesi veya değişimi yapabilir miyim?

Ürünün hassas içeriğinden dolayı ürün iadesi veya değişimi YAPILMAMAKTADIR.

Ürün yıkanabilir mi?

Evet, ürünümüzü minimum 5, maksimum 10 yıkamaya kadar kullanabilirsiniz. Ürünümüzü 60 derecede yıkayarak sterilize edebilirsiniz.

Ürünün kumaşı nedir?

Kumaşımız Likra dokuma, sentetik, antibakteriyel ve su iticidir. Likralı yapısından dolayı yüzü saran ve yüzün formunu almasını sağlayan özel üretim bir kumaştır.

Sertifikalarınız var mı?

Evet, sertifikalarımız var. İhracat ürünü olduğu için CE sertifikamız, kurum ve kaliteli üretim yaptığımızın tescili olarak ISO9001:2015 sertifikamız, yine ihracat ürünü olduğu için IAF, IAS, STAUNCHLY ULUSLARARASI AKREDİTASYONLARI mevcuttur.

Üründe tel var mı?

Hayır, ürünümüzde tel kullanmıyoruz. Ürünümüzün burun üstünde ve çene altında tutunması ve kapama yapabilmesi için ingiliz dikişi diye tabir ettiğimiz gizli dikiş kullanıyoruz.

Antibakteriyel olması ne demek?

Konunun hassas içeriğinden dolayı kumaşımız antibakteriyel olarak üretilmiştir. Oral bölgede kullanıldığından dolayı bakteri ve mantar oluşumunu azaltır ve önler. Bakteri virüs DEĞİLDİR. Bu nedenle antibakteriyel olması virüsten korur anlamına gelmez.

Su iticiliği olması ne demek?

Konunun hassas içeriğinden dolayı kumaşımız su itici olarak üretilmiştir. Oral bölgede kullanıldığından dolayı nefes alıp verdikçe oluşacak buharı ve nemi kumaşa emdirmeden kumaş üzerinden akıp gitmesini sağlar. Bu yüzden terleme ve koku yapmaz.

Toptan ve ihracat satışınız var mı?

Evet var, toptan ve ihracat siparişleriniz için özel anlaşmalar yapabiliyoruz. Sertifikalı bez maske üreticisiyiz. Firmanıza veya markanıza özel ürünler üretebilir ve tasarlayabiliriz. Bu sayede hiçbir belge ve üretim aşamasıyla uğraşmanıza gerek kalmaz.