MRK Çocuk

Oruçreis Mah. Tekstilkent Cad. 10-Z Blok No:214 Esenler/İstanbul

Pazar günleri hariç her gün 09:00 – 18:00

 

Whatsapp destek için tıklayın +90 552 625 40 80 aramak için tıklayın

Sık Sorulan Sorular

Lütfen bize bir mesaj göndermeden önce SSS bölümümüzü okuyun.

Kargom ne zaman elime ulaşır ?

Saat 15:00 ve öncesinde verilen siparişleri gün içinde kargo firmasına iletmekteyiz. Kargo firmasına bağlı olarak 1-3 iş günü arasında elinize ulaşmaktadır.

Canlı destek hattınız bulunuyor mu ?

Evet, Whatsapp üzerinden canlı destek hattımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Reklam ve hediye için ne yapmalıyım ?

Bizlerden aldığınız Instagram, Twitter gibi platformlarda paylaşacağınız, kullanıcı adınızı içeren kupon kodu ile her başarılı 100₺ ve üzeri 20 siparişe karşılık olarak sizlere belirli ürünlerden birini yollamaktayız. Bizlere Whatsapp üzerinden ulaşıp konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Örnek ürünler için Sponsorluk sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Ürün iade şartları nelerdir ?

İade etmek istediğiniz ürün veya ürünleri, kullanılmamış, koruma bandı, koruyucu ambalajı ve etiketi çıkarılmamış veya tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olması şartıyla iade edebilirsiniz. İade talebini [email protected] E-posta adresine posta göndererek bize iletmenizi ve ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde orijinal ambalajıyla birlikte geri göndermenizi rica edeceğiz. İadelerin kabul edilebilmesi için ürünlerle birlikte gelen faturanın da iade edilmesi gerekmektedir.
İade ürünlerde kargo ücreti alıcıya aittir. Ücretsiz kargo ile satın alınan ürünlerin iadesinde kargo ücreti düşülerek iade gerçekleşir.
Kullanılmış, koruma bandı / koruyucu ambalajı, yıpranmış, bozulmuş, etiketi çıkarılmış ve faturası olmayan hiçbir ürün iade alınamamaktadır.
İndirimdeki ürünlerde hiçbir şekilde iade veya değişiklik yoktur.

Bize bir e-posta gönder